قوانین و مقررات

 1. کلیه عملیات خرید بلیت در این سایت مشمول قوانین جاری تجارت الکترونیک بوده و هرگونه تخلف تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت. خریدار بدینوسیله اظهار می نماید که از کلیه قوانین و مقررات خرید بلیت آگاهی کامل دارد.
 2. خرید بلیت در وب سایت فروش اینترنتی تنها با کارت های بانکی عضو شبکه شتاب امکان پذیر است.
 3. تمام زمان های مندرج در بلیط، به وقت محلی می باشد.
 4. بلیط قابل انتقال به غیر نبوده و شرایط مندرج در بلیط، به منزله مفاد قرارداد بین هواپیماییشاهین و مسافر می باشد و صدور بلیط توسط شرکت هواپیمایی برای مسافر، به منزله قبولی تمام شرایط مندرج در بلیط و قوانین و مقررات و رویه های جاری شرکت هواپیمایی، از سوی مسافر می باشد.
 5. مسئولیت حفاظت از شماره رزرو و دیگر کدهای اعلام شده توسط این سامانه بر عهده خریدار می باشد.
 6. از آنجایی که پذیرش مسافران در فرودگاه فقط با ارائه و تطبیق مندرجات کارت ملی یا گذرنامه با بلیت امکانپذیر است ، لذا مسئولیت صحت اطلاعات وارد شده (نام، نام خانوادگی، شماره ملی، تاریخ اعتبار و...) به عهده مسافر می باشد و همراه داشتن این مدارک برای صدور کارت پرواز الزامی می باشد.
 7. مسئولیت صحت اطلاعات تماس اعم از شماره موبایل، شماره ثابت و آدرس ایمیل در کلیه پروازها به عهده مسافر می باشد.​​
 8. جهت تسهیل در فرآیند خرید و همچنین دسترسی به لیست رزروهای خریداری شده و مشاهده آن لاین پروازها پیشنهاد می شود ، عضو سایت شده و با رمز عبور و کاربری وارد پروفایل خود شوید.
 9. در صورت اعلام کنسلی از طرف شرکت هواپیمایی ، امکان جا به جایی رایگان به اولین پرواز موجود بر روی نرخ خریداری شده بلیت کنسل شده ، توسط تیم پشتیبانی وبسایت وجود دارد . بلیت تحت هیچ شرایطی مستردد نمی‌شود با توجه به اینکه استرداد در این شرایط اتوماتیک انجام نمی پذیرد ، با تیم پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.
 10. توجه داشته باشید استرداد بلیت از زمان صدور تا هر زمان قابل پیگیری و امکان پذیر می باشد.
 11. سن مسافر از 10 سال به بالا بوده و توانائی جسمانی نامبرده به‌صورت ظاهری بوسیله معاون عملیات و خلبان هواپیما بررسی می‌گردد
 12. وزن مسافر در پرواز تفریحی نباید بیشتر از 90 کیلوگرم باشد.
 13. حضور مسافر در فرودگاه، یک (1) ساعت قبل از پرواز الزامی است.
 14. شرکت هواپیمایی شاهین حق دارد بنابر محدودیت های فنی یا عملیاتی، نسبت به تغییر زمان انجام پرواز و نوع هواپیما اقدام نماید. تغییر زمان انجام پرواز در صورت وجود مدت زمان مکفی و ثبت اطلاعات صحیح ارتباطی توسط مسافر به ایشان اعلام می گردد .
 15. شرایط حمل و نقل و سایر خدمات مرتبط با آن و مسئولیت شرکت هواپیمایی و محدودیت های آن، تابع قوانین و مقررات قابل اعمال حمل و نقل هوایی می باشد. بهره مندی مسافر از خدمات شرکت هواپیمایی به موجب این بلیط، به منزله آگاهی کامل و پذیرش کلیه قوانین و مقررات جاری و قابل اعمال حمل و نقل هوایی و مقررات و رویه های جاری شرکت هواپیمایی است.